محل تبلیغات شما

اسنوا تولید کننده تجهیزات آشپزخانه خصوصا انواع اجاق های گازی مبله و صفحه ای با کیفیت و زیبا و همچنین افزایش سطح مشخصات فنی همراه با برچسب کالای ایرانی و قیمتی مناسب، رقیب سرسختی برای سایر تولید کنندگان لوازم خانگی به شمار می رود.

در سال های اخیر، با توجه به افزایش قیمت بی سابقه ی لوازم خانگی، خریدارن محصولات خانگی علاوه بر توجه به قیمت محصولات سعی دارند محصولی را برای خانه ی خود خریداری نمایند که علاوه بر قیمت مناسب، مشخصاتی نزدیک به کالاهای لوکس خانگی که پرچم دار هستند نزدیک باشد.

با مشاهده گازهای موجود در بازار می‌توان به‌ وضوح گفت که دیگر ظرافت و زیبایی و کیفیت ساخت در انحصار محصولات پرچم‌دار و گران‌قیمت نیست و این ویژگی‌ها به دسته‌ی میان‌رده و اقتصادی بازار نیز تسری پیدا کرده‌اند.

گازهای رومیزی اسنوا را باید ازجمله‌ی همین محصولات به‌شمار آورد. چراکه محصولات زیبا و خوش‌ساخت آن در کلاس اجاق گازهای مقرون‌به‌صرفه قرار می‌گیرد.

گاز رومیزی اسنوا از تکنولوژی های روز دنیا در زمینه پخت و پز بهره مند بوده و با سایر محصولات مشابه خود رقابت نزدیکی دارد.

اجاق گازهای این برند ایرانی در محصولات خود از طراحی بی نظیر، جنس بدنه عالی، ولوم های با کیفیت باکالیت، سر شعله های ایتالیایی که شعله های متقارن ارائه می دهند، بهره برده است.

گاز اسنوا با رنگ بدنه استیل، سفید، نقره ای و مشکی به بازار عرضه شده اند. بدنه‌ی استیل و برس‌خورده‌ی اجاق گازهای اسنوا و بازتاب زیبای نور از روی سطح آن، نخستین نکته‌ای است که از زبان طراحی به‌چشم می‌خورد.

با ما در

بررسی اجاق گازهای اسنوا همراه باشید.


فروشگاه اینترنتی تجهیزات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی